Gömülü Sistem Rehberi – Gökhan DÖKMETAŞ (E-Kitap)

LojikProb’daki Gömülü Sistem Rehberi yazı dizisini derleyip kitap haline getirdim ve 47 sayfalık bir kitapçık ortaya çıktı. Bu yazı dizisinden daha iyi faydalanmanız adına dosyayı paylaşıyorum umarım herkese yararı  dokunur.

Gömülü Sistem Rehberi – Gökhan DÖKMETAŞ

Bizi Facebook grubumuzda takip etmeyi unutmayın. Bilgili ve öğrenmeye hevesli bir topluluk oluşturmak istiyoruz.

https://www.facebook.com/groups/1233336523490761/

ÖNEMLİ UYARI! 

Kitap her ne kadar ücretsiz olsa da içeriğini başka yerlerde kullanmak istediğiniz zaman yasal iktibas sınırları içerisinde kullanınız. Yazarın adı, kaynak belirtilmeden kitabın içeriği kullanılmamalıdır. Tez, ödev, makale gibi çalışmalarınızda şu şekilde kaynak gösterebilirsiniz. 

Gökhan DÖKMETAŞ , Gömülü Sistem Rehberi, http://www.lojikprob.com/wp-content/uploads/2019/04/G%C3%B6m%C3%BCl%C3%BC-Sistem-Rehberi.pdf, Erişim Tarihi: xx.xx.2018

Gökhan Dökmetaş

"Arduino Eğitim Kitabı" ve "Arduino ve Raspberry PI ile Nesnelerin İnterneti" kitaplarının yazarı. Başkent Teknoloji ve Dedektör Merkezi'nde Ar-ge Sorumlusu. Araştırmacı-Yazar.

You may also like...

3 Responses

 1. Younes dedi ki:

  Hocam çok sağolun

 2. Mahmut dedi ki:

  Teşekkürler Gökhan

 3. Murat dedi ki:

  Hocam teşekkür ederiz. C dili ile arduino ve stm32 programlamanın ileri düzey anlatımlarını kapsayan kitap bekliyoruz. E kitap halinde ücretli’de olabilir. Özellikle sizin tasarladığınız yer altı detektörleründen edinilen bilgileri kitap halinde paylaşmanızı bekliyoruz.
  Saygılarla.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.