Gökhan DÖKMETAŞ Medium Makaleleri

Bundan sonra makalelerimi Medium hesabım ve yayınlarım üzerinden yayınlayacağım. O yüzden yeni makalelerden haberdar olmanız için bu hesapları takip ediniz. Ayrıca Medium sitesini sürekli olarak kullanmanızı ve diğer makaleleri de okumanızı şiddetle tavsiye ederim. Orada tık almak için, ticarete yönelik veya gölge yazarlara yazdırılmış ucuz makaleler yok. Medium üzerinden para kazanmak Türkiye’de mümkün olmadığı için ticari makale yok ve yazarların her biri de konunun uzmanı.

Medium Profilim:
https://gokhandokmetas.medium.com/

Elektronik ve Bilgisayar Bilimleri Yayını:

https://medium.com/bilgisayarbilimleri

Web Tasarım ve Programlama Yayını: 

https://medium.com/webprogramlama

 

Ayrıca Facebook hesabımı dondurarak o ortamda paylaşım yapmaya ara verdim. Bunun sebebi etkileşimlerin oldukça düşüp, Facebook gruplarının çöküşte olması ve aynı zamanda da Facebook kitlesiyle uğraşmaktan dolayı zaman kaybedip yılmamdır. Bundan sonra bütün çalışmalarımı Medium üzerinden yayınlayacağım. Yine yazacağım kitapları da bu site ve Medium profilim üzerinden yayınlamaya devam edeceğim. Bunun dışında LinkedIn hesabından veya gokhandokmetas0 (at) gmail (nokta) com hesabından iletişime geçebilirsiniz.

Gökhan Dökmetaş

"Arduino Eğitim Kitabı" ve "Arduino ve Raspberry PI ile Nesnelerin İnterneti" kitaplarının yazarı. Başkent Teknoloji ve Dedektör Merkezi'nde Ar-ge Sorumlusu. Araştırmacı-Yazar.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.